Vadovai ir Lektoriai

Stovyklos vadovai ir lektoriai

Karjeros stovyklą organizuojame jau nuo 2016 m. Esame įkvėpti įvykusių stovyklų jaunuolių ir artimųjų džiaugsmo bei pasitikėjimo mumis. Kasmet kviečiame nauju lektorius – geriausius savo srities profesionalus, kurie su jaunimu sukuria betarpišką ir draugišką bendravimo atmosferą.

UGNĖ JUODYTĖ

Psichologė, stovyklos vadovė

Apie mane

10 metų dirbu ugdymo srityje. Man svarbi vertybė yra nuolatinis mokymasis, tad ieškau efektyvių savęs pažinimo būdų pati ir tuo, kas veikia - dalinuosi su kitais.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Nes šiandieną dažnai konsultuodama žmones girdžiu, jog jie nėra laimingi dėl savo karjeros kelio. Karjeros stovykla - tai erdvė, kur galima dar būnant mokykloje geriau save pažinti ir kryptingiau, drąsiau, prisiimant atsakomybę eiti savo svajonių karjeros keliu.

Mano pasiekimai karjeroje

Esu laiminga dirbdama darbą, kuriame matau daug prasmės. Keliuosi su šypsena beveik kiekvieną rytą - ir tai man yra didelis pasiekimas.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Esu laiminga moteris, apsupta nuoširdžių, pozityvių mylinčių žmonių.

Svajonė

Gyventi nuolatinėje pusiausvyroje ir padėti tai daryti kitiems.

Mėgstamiausi filmai

Sudėtingas klausimas, nes atsakymas kiekvieną dieną būtų vis kitoks, priklausantis nuo nuotaikos 🙂 Šiai dienai: “Džo Bleko viešnagė” ir “Valgyk, melskis, mylėk 🙂

Mėgstamiausios knygos

Mažasis princas

SIMONAS JAKUBAUSKAS

Koučeris, viešojo kalbėjimo treneris, „Confident Voices Vilnius“ bendraįkūrėjas, verslininkas, stovyklos vadovas

Apie mane

Nuo pat kokios 10-os klasės žinojau: būsiu garsus teisininkas. Spręsiu didžiausias bylas, kalbėsiu prieš žiuri teisme (aišku, tuo metu, kad tokio dalyko kaip žiuri Lietuvos teisinėje sistemoje net nėra niekas nepasakė…), mane rodys per TV. 12-oje klasėje, kai atėjo laikas rinktis, kažkodėl, stodamas į teisę Anglijoj, kartu parašiau ir paraišką į psichologiją Vilniaus Universitete… Aišku, puoselėtą svajonę būti garsiu advokatu reikėjo tęsti – psichologiją padėjau į lentyną ir išvažiavau svetur.
Po penkių metų teisinės karjeros (jeigu galima ją taip pavadinti), suprantu, kad ten stojau dėl paviršutiniškų priežasčių: socialinis statusas, gerbiama karjera, pinigai, ego, kostiumai, verslai ir t.t.
Taip atsitiko, kad 12-oje klasėje į lentyną padėta psichologija niekur nedingo – visada domėjausi žmogumi, jo procesais, saviugda, o viešasis kalbėjimas, vienokia ar kitokia forma, neapleido mano gyvenimo tiek studijų, tiek jau po to – darbo metais. Darbuojuosi dabar tiek individualiai, tiek grupėse su žmonėm, kurie nori viešojo kalbėjimo (ir ne tik jo, aišku, nes viešasis kalbėjimas – apie daug daug dalykų…) Jaučiu daug prasmės tame, ką darau. Ir ne dėl socialinio statuso ar daug pinigų. Dėl galimybės padėti žmonėms. Dėl matymo, kaip jie keičiasi. Dėl to, kad kiekvienas žmogus turi, ką pasakyti viešai.
Noriu, kad ir tu stovykloje priartėtum prie savo esminę prasmę turinčios veiklos.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Matau labai daug prasmės – tikrai būčiau norėjęs tokių metų sudalyvauti stovykloje. Organizuojame projektą jau trečius metus ir mačiau, kiek daug ir kaip imliai vaikai savinasi tai, ką turime pateikti. Mačiau, kiek daug motyvacijos ir noro DARYTI atsiranda po stovyklos. Mačiau, kiek daug artimų pažinčių atsiranda tarp stovyklos dalyvių, kurios, neabejoju, bus naudingos ne tik profesiniam, bet ir asmeniniame gyenime. Mačiau, kiek skirtingos patirties iš skirtingų Lietuvos vietų atsiveža vaikai ir kaip noriai jomis dalinasi – buvau nustebęs, kiek daug apie verslą, karjerą ir viešąjį kalbėjimą tokie jauni žmonės žino.

Mano pasiekimai karjeroje

Didžiausias pasiekimas – laisvė. Daryti tuos projektus, kuriuos noriu daryti, dirbti tada, kada noriu dirbti, su tais žmonėmis, su kuriais noriu dirbti 🙂

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Suvokimas, kad gyvenime mokytis galima iš visko: santykių, klaidų, pokalbio, būsenų, įpročių, gamtos, oro ir, ypač, vyresnių mentorių 🙂

Svajonė

Keliauti aplink pasaulį ir skaityti pranešimus, mokyti žmonės, teikti daug daug daug vertės pasauliui.

Mėgstamiausi filmai

„Lord of the Rings“ ir „The Hobbit“ trilogijos, „The Knight“, „Instinct“, „The Butterfly Effect“.

Mėgstamiausios knygos

Nyčė „Štai taip Zaratustra kalbėjo”, E. Tolle „Šios akimirkos jėga”, S. Jobs’o biografija.

LIUDAS DAPKUS

Žurnalistas, redaktorius, keliautojas

Apie mane

Sėkminga karjera žiniasklaidoje (laikračiai, žurnalai, portalai, TV) nuo 22 metų, sprendimas pasitraukti iš jos ir atsidėti aktyvesniam pasaulio pažinimui. Šimtai interviu ir rašinių, unikalios patirtys ir situacijos, palikusios ryškų pėdsaką ir suteikusios vertingų pamokų, kuriomis mielai dalinuosi su visais besidominčiais

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Noriu perteikti savo patirtį ir žinias tiems, kurie mokės jas pritaikyti savo poreikiams, tačiau neras jų nei knygose, nei tarnybinėse Google stotyse.

Mano pasiekimai karjeroje

Laiku iš visur išėjau.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Ketvirtį amžiaus trunkanti laiminga santuoka ir dvi nuostabios dukros.

Svajonė

Parašyti tikrai gerą knygą.

Mėgstamiausi filmai

„Breakfast at Tiffany's”, „Blade Runner”, „Shawshank Redemption”.

Mėgstamiausios knygos

„Sapiens. Glausta žmonijos istorija”, „Sidharta” „Žmogus ieško prasmės”, „Musių valdovas”.

DAINIUS JAKUČIONIS

Gydytojas psichoterapeutas, UAB „DOOR Training and Consulting Baltic” konsultantas, VU dėstytojas

Apie mane

Esu žmogus turintis tikslą padėti kitiems įveikti savo iššūkius ir problemas. Mano pagrindinė profesija yra gydytojas, iki jos teko eiti 9 metus, kažkur nuo 7-tų metų pradėjau mokytis psichoterapijos ir tai tapo mano paties iššūkiu ir pagrindiniu tikslu gyvenime. Dėstymas Vilniaus universitete man atrodė savaime suprantamu dalyku, tad jau 4 metai, kaip studentams padedu pažinti žmogaus kūno ištyrimo metodus. Norėdamas dar plačiau padėti žmonės pradėjau dirbti UAB „DOOR Training and Consulting Baltic” konsultantu.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Manau, kad pasaulyje yra per daug žmonių, kurie nesusitvarko su savo emocijomis ir iššūkiais gyvenime. O to mokytis geriausia esant jaunam. Kadangi mano tikslas ir stovyklos įdėja atitinka, dalyvauju ir pasidalinsiu savo patirtimi.

Mano pasiekimai karjeroje

Nežinau, kaip čia tiksliai atsakyti į šį klausimą. Kiekvienais metais aš paaugu savo profesinėje srityje, jei susmulkinčiau į kiekvieną dieną, tai kiekvieną vakarą aš paaugu taip pat. Šiandien esu čia, bet rytoj būsiu paaugęs.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Išmokau suprasti ir jausti savo jausmus (dar nebaigiau mokytis).

Svajonė

Funkcionaliausia virtuvė pasaulyje, kurioje galėčiau gaminti bet kokį man patinkantį patiekalą.

Mėgstamiausi filmai

„Drive”, „Spirited Away” (2001), „Princess Mononoke” (1997), „12 Angry Men” (1957), „The Shawshank Redemption” (1994), „Interstellar” (2014), „The Green Mile” (1999), „The Intouchables” (2011), „The Lives of Others” (2006), „Gran Torino” (2008), „La La Land” (2016).

Mėgstamiausios knygos

Viktor Frankl „Žmogus ieško prasmės”, Steven F. Covey „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai”, Arthur Schopenhauer „Gyvenimo išminties aforizmai”, visos Viktoro Pelevino knygos.

SAULIUS BAGDONAS

Renginių vedėjas, lektorius, savo vidumi besidomintis žmogus.

Apie mane

Statybose žievinau medžius, dirbau „Senukuose“ (vieną mėn), krausčiau baldus, buvau anglijoje pramogų parke (3,5 mėn), Dirbau transporto vadybininku, lektorius Všį „Kitas variantas“, pardavimai „Da Vinci sistema“, renginių vedimas, komandiniai mokymai, Karalienės Mortos mokykla, pats sau Bosas (iki dabar), planuokis pardavimai, „Atrask savo pasaukima“ seminarai, SMK lektorius ir tt 😀

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Man patinka ir jaučiu, kad bus kietai.

Mano pasiekimai karjeroje

Esu kas noriu, kur noriu ir kada noriu 😉

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Laisvė, asmeninis augimas, laikas sau, dalinimasis, nuostabi šeima.

Svajonė

Aš, tu ir mes laimingi 😉

Mėgstamiausi filmai

„Forest gump“

Mėgstamiausios knygos

Jack Canfield „Sėkmės principai“

RASA BIRIETA

ARNAS MARKEVIČIUS

SAULIUS PAULIUS TRIPONIS