Stovyklos programa

 

Jaunimas stovykloje. Paskaita jaunimo artimiesiems prieš stovyklą

Pokalbis su jaunimo artimaisiais apie būsimą laiką stovykloje, pristatoma programa ir eiga, atsakymų-klausimų laikas.

Asmenybė - Koks aš? Kas aš?

Lektorė – Rima Vanagė

Užsiėmimo metu nagrinėsime DiSC tipologiją.

Metodika skatina panaudoti stipriąsias kiekvieno žmogaus savybes, siekiant geresnių veiklos rezultatų, padeda geriau suprasti įvairių stilių žmonių lūkesčius ir lanksčiai pritaikyti elgseną prie konkrečios situacijos ypatumų. Po DiSC mokymų dalyviai iškart pastebi, kad žymiai sėkmingiau bendradarbiauja su skirtingų elgsenos stilių žmonėmis: kolegomis, pavaldiniais, vadovais, klientais.

Modelis  nesuskirsto elgsenos stilius į „gerus“ arba „blogus“, o duoda suprasti, kad yra geri arba nepakankamai išlavinti savo ir kitų žmonių elgsenos stilių naudojimo įgūdžiai skirtingose situacijose.
DiSC elgsenos sistema yra universali, tiksli ir efektyvi, norint nustatyti, ar žmogus tinkamas komandiniam darbui, ar sugebės vadovauti, bendradarbiauti, tinkamai aptarnauti klientus, tinkamai teikti bei priimti grįžtamąjį ryšį. DiSC neapibūdina asmenybės tipų, charakterio, vertybių ir pažiūrų, minčių ar emocijų.

Mano karjeros kelias. Diskusijos

Diskusijos vyks su įvairių profesijų atstovais, savo srities profesionalais, kurie pasidalins savo patirtimi karjeros vingiuose. Orientuosimės į saviraiškos būdus ir kūrybiškumo ugdymo priemones.

Autentiški tikslai ir viešasis kalbėjimas

Lektorė – Marija May Zamarytė

Per visą savo gyvenimą, žmogus savo veiklai, savo darbui skiria apytiksliai 47 metus, 11280 dienų, 90240 valandų! Nei vienai veiklai neskiriame tiek daug laiko, kaip darbui. Deja, labai dažnai visą šį laiką suaugę praleidžia vidutiniškai įkvėpti, vidutiniškoje savijautoje, vidutiniškai susidomėję. Ko reikia, kad visas šis laikas būtų ne tik sėkmingas ir efektyvus, bet ir teiktų jums džiaugsmą? Kaip atrasti veiklą, kurioje jūs realizuojate savo talentus, jaučiate įkvėpimą ir veikiate kupini laimės jausmo? Kaip kalbėjimo meistriškumas gali leisti tai susikurti?

Pasitikėjimas savimi - įgyjamas!

Lektorius – Dainius Jakučionis

Baimė, jog kažkas nepavyks, ar kažką nuvilsiu dažnai stabdo nuo veiksmų. Kiekvienas iš mūsų turime didelį potencialą, kurio kartais neišnaudojame dėl turimų baimių ir po to atsirandančio nepasitikėjimo savimi. Po užsiėmimų visos baimės nedings, bet pabandysime jas truputi patyrinėti ir pažinti bei įveikti kai kurias iš jų. Su kiekvienos baimės įveikimu pasitikėjimas savimi didėja. Tikslas, kad baimių įveikimas taptų ne tik užsiėmimo, bet ir Jūsų gyvenimo dalimi.

Asmeninis įvaizdis socialiniuose tinkluose

Lektorė – Kotryna Kurt

Kaip komunikacija socialiniuose tinkluose gali padėti surasti mėgstamą darbą?

Improvizuoju - pažįstu save - pažįstu kitus! Aktyvūs pratimai ir jų aptarimas

Lektorius – Dainius Palivonas

Improvizacijos pratimai puikiai tinka tam, kad galėtume greičiau pažinti vienas kitą, susibendrauti, šiek tiek išeiti iš komforto zonos ir sužinoti daugiau apie save. Laukia geros energijos bomba!

Dienos aptarimai

Jaukūs pokalbiai bendrame rate kiekvieną vakarą. Pokalbiai skirti dienos refleksijai ir įžvalgų užtvirtinimui, klausimams ir atsakymams.

Kūrybiškumo dirbtuvės - projektų vystymas

Kartu su mokslo ir technologijų parko atstovu pasinersime į kūrybiškumo dirbtuves, ieškosime idėjų ir sprendimų, padedančių įveikti iššūkius, su kuriais susiduria pasaulis – čia veikiantys verslai ir gyvenantys žmonės.

Ryto mankštos

Šokiai, gimnastika, kovų menai, joga!

Legendinis naktinis žygis

Naktinio žygis – jau septintus metus gyvuojančioje stovykloje tampa svarbiu ir neišvengiamu stovyklos simboliu, kuris itin sustiprina dalyvių tarpusavio santykius, ugdo komandiškumą, leidžia pasitikrinti save – kaip veiki komandoje. Tai ištvermę, kantrybę, drąsą ir neabejotinai, pasitikėjimą savimi lavinantis užsiėmimas. Pasinerk į tykią naktį su komanda drauge ir pasiek užsibrėžtą tikslą!

Poilsio laikas

Šio laiko metu turėsi galimybę pailsėti lauke ar viduje, žaisdamas lauko ar stalo žaidimus, bendraudamas su bendraamžiais, ilsėdamasis ar tiesiog smagiai leisdamas laiką. Įrankiai žaidimams bus paruošti, sodybos teritorijoje yra galimybė žaisti tinklinį ir kitus lauko žaidimus.

Stovyklos uždarymo ir šokių vakaras

Tai smagus judesio bei muzikos kupinas užsiėmimas, kurio metu profesionalus šokių treneris išmokys šokio žingsnelių. Šokis – tai judesys, savęs pažinimas, laisvumas, o taip pat tai puikus būdas visiems kartu praleisti paskutinį „Karjeros stovyklos“ vakarą.

Pokyčiai po stovyklos. Pokalbis su artimaisiais po stovyklos

Jaunimas grįžta namo kitokie – su naujais įgūdžiais ir žiniomis. Apie tai pokalbis su tėvais.