Stovyklos programa

 

Mano karjeros kelias. Diskusijos

Diskusijos vyks su įvairių profesijų atstovais, savo srities profesionalais, kurie pasidalins savo patirtimi karjeros vingiuose. Orientuosimės į saviraiškos būdus ir kūrybiškumo ugdymo priemones.

Improvizuoju - pažįstu save - pažįstu kitus! Aktyvūs pratimai ir jų aptarimas

Improvizacijos pratimai puikiai tinka tam, kad galėtume greičiau pažinti vienas kitą, susibendrauti, šiek tiek išeiti iš komforto zonos ir sužinoti daugiau apie save. Aktyvūs pratimai  jau pačią pirmąją dieną! Laukia geros energijos bomba!

Baimė ir gėda karjerai - (ne)trukdo. Interaktyvi paskaita

Baimė, jog kažkas nepavyks, ar kažką nuvilsiu dažnai stabdo nuo veiksmų. Vėliau atsirandanti gėda dar mažiau skatina veikti. Nors šios abi emocijos gali trukdyti pilnavertiškai gyventi, yra būdų, kaip sumažinti jų poveikį, o kartais net panaudoti jas savo naudai. Užsiėmimų ir žaidimų metu sužinosite bei patirsite, kad nei baimė, nei gėda nėra tokios gasdinančios kaip atrodo iš pradžių, o jų įveikimas įgalina ir apdovanoja.

Ištvermė siekiant savo tikslo. Interaktyvi paskaita

Lektorius – Saulius Bagdonas

Tam, kad eitumei savo keliu svarbu aktyviai dirbti ties savo pasitikėjimo savimi ir drąsos, ištvermės stiprinimu. Todėl šis susitikimas tau bus labai svarbus ir reikšmingas, nes jo metu sužinosi, kaip ugdyti ištvermę, kas yra pasitikėjimas savimi ir drąsa, iš ko jie susidaro, kaip veikia, kaip juos ugdyti ir atpažinti. Visa tai sužinosi per praktiką žaidimų, diskusijų ir refleksijos metu.

Drąsa būti savimi ir priimti sprendimus. Interaktyvi paskaita

Lektorė – Rasa Birietė

Tėveliai nori, kad būtumei gydytoju, brolis linki, kad įkurtumei savo verslą, seneliai žino, kad privalai būti teisininku, o draugai mato tave žurnalisto kėdėje. O ko nori tu pats??? Reikia daug drąsos ir pastangų, kad išgirstumei, išsigrynintumei savo kelią. Su Rasa kalbėsime apie drąsą būti savimi, kaip girdėti, ką sako aplinkiniai, išsirinkti tai, kas tikrai yra apie tave ir priimti sprendimus.

Užsiėmimas bus neįprastas, nes ne tik kalbėsime, bet ir ŠOKSIME!!!

Legendinis naktinis žygis

Naktinio žygis – jau penktus metus gyvuojančioje stovykloje tampa svarbiu ir neišvengiamu stovyklos simboliu, kuris itin sustiprina dalyvių tarpusavio santykius, ugdo komandiškumą, leidžia pasitikrinti save – kaip veiki komandoje. Tai ištvermę, kantrybę, drąsą ir neabejotinai, pasitikėjimą savimi lavinantis užsiėmimas. Pasinerk į tykią naktį su komanda drauge ir pasiek užsibrėžtą tikslą!

Stovyklos uždarymo ir šokių vakaras

Tai smagus judesio bei muzikos kupinas užsiėmimas, kurio metu profesionalus šokių treneris išmokys šokio žingsnelių. Šokis – tai judesys, savęs pažinimas, laisvumas, o taip pat tai puikus būdas visiems kartu praleisti paskutinį „Karjeros stovyklos“ vakarą.

Dienos aptarimas

Jaukūs pokalbiai bendrame rate kiekvieną vakarą. Pokalbiai skirti dienos refleksijai ir įžvalgų užtvirtinimui, klausimams ir atsakymams.

Poilsio laikas

Šio laiko metu turėsi galimybę pailsėti lauke ar viduje, žaisdamas lauko ar stalo žaidimus, bendraudamas su bendraamžiais, ilsėdamasis ar tiesiog smagiai leisdamas laiką. Įrankiai žaidimams bus paruoštis, sodybos teritorijoje yra galimybė žaisti tenisą, tinklinį, futbolą ir kitus lauko žaidimus.

Ryto mankštos

Šokiai, gimnastika, kovų menai, kalanetika, joga!

Jaunimas stovykloje. Paskaita jaunimo artimiesiems prieš stovyklą

Pokalbis su jaunimo artimaisiais apie būsimą laiką stovykloje, pristatoma programa ir eiga, atsakymų-klausimų laikas.

Pokyčiai po stovyklos. Pokalbis su artimaisiais po stovyklos

Jaunimas grįžta namo kitokie – su naujais įgūdžiais ir žiniomis. Apie tai pokalbis su tėvais.