Stovyklavietė

 Nėra nieko geriau, kaip atostogas praleisti erdvioje ir žaliuojančioje sodyboje!

 

Aerodream – tai žalios gamtos apsuptyje, prie pat Trakų, šalia nuošalaus ežerėlio įsikūrusi erdvi sodyba, puikiai pritaikyta laikui stovykloje.

Aerodream – sodyba renginiui yra išsidėsčiusi 4 hektarų teritorijoje, Trakų rajone, visai šalia Vilkokšnio ežero. Iš vienos pusės sodybą puošia Tujų parkas, o kitoje, nuo smalsių akių ją slepia nuostabus pušynas. Čia yra pirtis, kubilas, tinklinio, futbolo, krepšinio aikštelės ir tvenkinys maudynėms! Čia puikiai atsiskleidžia užutrakio gamtos teikiami privalumai, poilsio komfortas, jaukumas  ir estetika.

Daugiausiai laiko paskaitų ir užsiėmimų metu praleisime sodybos lauko teritorijoje, kad nuolat įkvėptume aplinkinių miškų siunčiamo gryno oro ir gaudytume saulės spindulius Vitaminui D pasigaminti. Kartais dirbsime  erdvioje seminarams pritaikytoje salėje.

Išbraidyti, ištyrinėti ir savo oda/kailiu pajusti didžiulę (ir dar daugiau už sodybos ribų…) teritoriją – užuodi laisvę?

Uodus, erkes ir zombius atbaidyti padės įprastos higienos laikymasis: įrengti higieniški tualetai, dušai, prausyklos.

Demonstruoti sportinius sugebėjimus sporto aikštelėse.

Savo kūną karštomis dienomis vėsinti ir mirkyti ežere (rodyti pavojingus triukus vandenyje drausime, bet taškyti(s) galėsi į valias!) su stovyklos vadovų priežiūra.

Vaidinti „suaugusį intelektualą“ padės erdvi konferencijų salė. Galėsi maudytis šlovės spinduliuose ir pasim:-atuoti „žvaigždės“ marškinėlius.:

Nosį kutens ir mintimis nukels pas mamytę skaniausi patiekalai, ruošiami 3 kartus dienoje, sodybos virtuvėje! O kad nepraalktum, visada turėsime sveikų užkandžių!

Stovyklos metu turėsi savo poilsio vietą jaukiuose kambariuose su dušinėmis ir WI-FI.

 Iki atvykimo laiko pasirūpink, kad sodybos žemėlapio koordinatės atsidurtų tavo tėvų navigacijos sistemose!

Adresas: Aerodream, Antakalnio km, Trakų raj. Antakalnio g. 2

Informacija apie stovyklavietę: http://www.aerodream.lt/

Ar ši stovykla - TAU?


X