Stovyklavietė

 Nėra nieko geriau, kaip atostogas praleisti erdvioje ir žaliuojančioje sodyboje!

 

Tarp pušų – galima ne tik pailsėti, bet ir smagiai bei aktyviai praleisti laiką.

Tarp pušų – sodyba renginiui yra Neries regioniniame parke, nuostabaus Elniakampio miško ir tvenkinių apsuptyje, nuošalioje vietoje, dviejų hektarų plote, įsikūrusi kaimo turizmo sodyba. Konferencijų / pokylių salė, pirtis, teniso kortai, baseinas ir ne tik – visa tai tik keliolika kilometrų nuo Vilniaus.

Daugiausiai laiko paskaitų ir užsiėmimų metu praleisime sodybos lauko teritorijoje, kad nuolat įkvėptume aplinkinių miškų siunčiamo gryno oro ir gaudytume saulės spindulius Vitaminui D pasigaminti. Kartais dirbsime  erdvioje seminarams pritaikytoje salėje.

Išbraidyti, ištyrinėti ir savo oda/kailiu pajusti didžiulę (ir dar daugiau už sodybos ribų…) teritoriją – užuodi laisvę?

Uodus, erkes ir zombius atbaidyti padės įprastos higienos laikymasis: įrengti higieniški tualetai, dušai, prausyklos.

Demonstruoti sportinius sugebėjimus teniso aikštelėje.

Savo kūną karštomis dienomis vėsinti ir mirkyti sodybos tvenkinyje (rodyti pavojingus triukus vandenyje drausime, bet taškyti(s) galėsi į valias!), baseine ir pirtyje su stovyklos vadovų priežiūra.

Vaidinti „suaugusį intelektualą“ padės erdvi konferencijų salė. Galėsi maudytis šlovės spinduliuose ir pasimatuoti „žvaigždės“ marškinėlius.

Nosį kutens ir mintimis nukels pas mamytę skaniausi patiekalai, ruošiami 3 kartus dienoje, sodybos virtuvėje! O kad nepraalktum, visada turėsime sveikų užkandžių!

Stovyklos metu turėsi savo poilsio vietą jaukiuose kambariuose su dušinėmis ir WI-FI.

 Iki atvykimo laiko pasirūpink, kad sodybos žemėlapio koordinatės atsidurtų tavo tėvų navigacijos sistemose!

Adresas: Tarp pušų, Pylimų km., Sudervės sen., Vilniaus raj.

Informacija apie stovyklavietę: https://www.tarppusu.lt 

Call Now Button
Ar ši stovykla - TAU?


X