Stovyklavietė

 Nėra nieko geriau, kaip atostogas praleisti erdvioje ir žaliuojančioje sodyboje!

 

„Akmeninė užeiga“ – tai žalios gamtos apsuptyje, prie pat Trakų, šalia nuošalaus ežerėlio įsikūrusi erdvi sodyba, puikiai pritaikyta tavo laikui stovykloje.

4 ha ploto pievoje su slėniu, kalva  ir ežerėliu, įrengti akmeniniai 1000 kv.m. pastatai, sujungti su didele kiemo terasa bei akmenų arka. Taip geriausiai atsiskleidžia užutrakio gamtos teikiami privalumai, poilsio komfortas, jaukumas  ir estetika.

Daugiausiai laiko paskaitų ir užsiėmimų metu praleisime sodybos lauko teritorijoje, kad nuolat įkvėptum aplinkinių miškų siunčiamo gryno oro ir gaudytum saulės spindulius Vitaminui D pasigaminti. Kartais dirbsime  250 kvadratinių metrų seminarams pritaikytoje salėje.

Išbraidyti, ištyrinėti ir savo oda/kailiu pajusti didžiulę (ir dar daugiau už sodybos ribų…) teritoriją – užuodi laisvę?

Uodus, erkes ir zombius atbaidyti padės įprastos higienos laikymasis: įrengti higieniški tualetai, dušai, prausyklos.

Demonstruoti sportinius sugebėjimus 3-ose sporto (futbolo, tinklinio ir krepšinio) aikštelėse (geriau vienu metu rinktis vieną aikštelę ).

Savo kūną karštomis dienomis vėsinti ir mirkyti ežere (rodyti pavojingus triukus vandenyje drausime, bet taškyti(s) galėsi į valias!) su stovyklos vadovų priežiūra.

Vaidinti „suaugusį intelektualą“ padės erdvi konferencijų salė. Galėsi maudytis šlovės spinduliuose ir pasim:-atuoti „žvaigždės“ marškinėlius.:

Nosį kutens ir mintimis nukels pas mamytę skaniausi patiekalai, ruošiami 3 kartus dienoje, sodybos virtuvėje! O kad nepraalktum, visada turėsime sveikų užkandžių!

Stovyklos metu turėsi savo poilsio vietą jaukiuose kambariuose su dušinėmis ir WI-FI. O prieš perkant bilietą, turi galimybę nuspręsti, kokiame kambaryje norėsi gyventi: 4 vietų, 8 vietų ar 12 vietų kambaryje.

 Iki atvykimo laiko pasirūpink, kad sodybos žemėlapio koordinatės atsidurtų tavo tėvų navigacijos sistemose! GPS koordinatės: 54.672416, 24.900831

Adresas: Sodyba „Akmeninė užeiga“, Bražuolės km., 21100 Trakų rajonas.

Informacija apie stovyklavietę: akmenineuzeiga.lt

Ar ši stovykla - TAU?


X