Stovyklavietė

 Nėra nieko geriau, kaip atostogas praleisti erdvioje ir žaliuojančioje sodyboje!

 

Sodyboje "Virinta" – galima ne tik pailsėti, bet ir aktyviai praleisti laiką.

Sodyba “Virinta” su uždara teritorija, su apie puse kilometro ežero pakrantės ir sala, esančią prieš sodybos langus. „Virintoje“ įrengti jaukūs poilsio kambariai, didžioji dalis jų – su privačiais WC. Sodybos teritorijoje įrengtos konferencijų salės, paplūdimio tinklinio bei krepšinio lauko aikštelės, o ant ežero kranto puikuojasi pirtis su kubilu.

Daug laiko užsiėmimų metu praleisime sodybos lauko teritorijoje, kad nuolat įkvėptume aplinkinių miškų siunčiamo gryno oro ir gaudytume saulės spindulius Vitaminui D pasigaminti. Kartais dirbsime ir erdvioje seminarams pritaikytoje salėje.

Išbraidyti, ištyrinėti ir savo oda/kailiu pajusti didžiulę (ir dar daugiau už sodybos ribų…) teritoriją – užuodi laisvę?

Uodus, erkes ir zombius atbaidyti padės įprastos higienos laikymasis: įrengti higieniški tualetai, dušai, prausyklos.

Demonstruoti sportinius sugebėjimus teniso aikštelėje.

Savo kūną karštomis dienomis vėsinti ir mirkyti sodybos ežere (rodyti pavojingus triukus vandenyje drausime, bet taškyti(s) galėsi į valias!) ir pirtyje su stovyklos vadovų priežiūra.

Vaidinti „suaugusį intelektualą“ padės erdvi konferencijų salė. Galėsi maudytis šlovės spinduliuose ir pasimatuoti „žvaigždės“ marškinėlius.

Nosį kutens ir mintimis nukels pas mamytę skaniausi patiekalai, ruošiami 4 kartus dienoje, sodybos virtuvėje! O kad nepraalktum, visada turėsime sveikų užkandžių!

Stovyklos metu turėsi savo poilsio vietą jaukiuose kambariuose su dušinėmis ir WI-FI.

 Iki atvykimo laiko pasirūpink, kad sodybos žemėlapio koordinatės atsidurtų tavo tėvų navigacijos sistemose!

Adresas: Sodyba “Virinta”, Čiulėnų k., Čiulėnų s., Molėtų r.

Informacija apie stovyklavietę:http://virinta.lt/

Call Now Button
Ar ši stovykla - TAU?


X