D.U.K.

 

Nežinau, ką veiksiu vasarą, dėl to nenoriu dabar įsipareigoti.

Galite rezervuoti vietą stovykloje pervedę 100 eur. avansą. Jei likus mėnesiui iki stovyklos matysite, kad planai keičiasi – gražinsime pinigus be jokių klausimų.

Labai daug stovyklų, nežinau kaip išsirinkti.

Šios stovyklos pagrindinis akcentas yra karjera ir pagalba jaunam žmogui renkantis ateities kelią. Jei ši tematika jūsų jaunam žmogui aktuali – kviečiame prisijungti. Taip pat pasirinkimą gali palengvinti pokalbis su stovyklos organizatoriais, kurie mielai plačiau papasakos apie stovyklos turinį, erdvę, maitinimą ir kitas detales.

Man netinka kaina, ji per didelė.

Kainos mažinti negalime, nes tokiu atveju kentėtų stovyklos kokybė, bet labai norime, kad visi norintieji galėtų dalyvauti, tad galite mokėti dalimis.

Nežinau, ar kaina atitinka kokybę. Ar verta mokėti tokią kainą?

Mes stengiamės, kad stovykla būtų labai kokybiška. Dėl to programoje dalyvauja daugiau nei 12 lektorių, ypatingą dėmesį skiriame sodybai, maistui. Taip pat galite įsitikinti stovyklos kokybe peržiūrėję mūsų klientų atsiliepimus.

Mano sūnus/ dukra gal dar netinka šiai stovyklai yra per jaunas/ išaugęs šį turinį?

Kiekvienas atvejis yra individualus. Tad skambinkite mums ir padėsime suprasti, ar jūsų vaikui stovyklos turinys ir aplinka tinkami.

Nepasitikiu, kad turinys bus toks, koks yra pateiktas.

Turinys gali kisti tik tuo atveju, jeigu suserga lektorius ar nelaimingų įvykių atveju. Ir tai tokiu atveju pažadame, kad turinį dengs kitas, ne prastesnės kvalifikacijos specialistas.

Pasiūliau vaikui, jis nenori.

Mes tikime, kad svarbi paties dalyvio noras ir motyvacija dalyvauti stovykloje. Tačiau iš patirties matome, kad visi, kurie atvyksta nenorėdami ar abejodami, po stovyklos su ašaromis akimis atsisveikina su naujais draugais ir aplinka. O didelė dalis grįžta kitais metais vėl į stovyklą.

Per toli stovyklos vieta.

Stovykloje dalyvauja jaunimas iš visos Lietuvos, tad galime padėti jums susirasti žmogų, kuris važiuoja iš jūsų miesto. Tad atvažiuoti į stovyklą kartu bus paprasčiau.

Už tą pačią kainą galiu ir į kitą šalį važiuoti.

Taip, be mes ir Lietuvoje turime nuostabią gamtą, jaunimą ir vasaros savaitę gali būti praleista labai smagiai ir prasmingai.

Kokio dydžio bus grupės.

Iki 48 žmonių.