Būtini Daiktai

Atsispausdink šį sąrašą !

Reikalingi daiktai, be kurių Stovykla neįmanoma!

 

Nereikalingi daiktai apsunkina mūsų gyvenimą: reikia nuo jų valyti dulkes, ieškoti, į kokias spinteles sukaišioti, o vėliau – prisiminti kiekvieno daikto tikslią vietą. Kai tik ruošiuosi kelionei, vis galvoju: „Kur aš galėjau tą miegmaišį padėti?“, „O ar tik nebūsiu badmintono rakečių paskolinus pusbroliams?…“ Tačiau yra daiktų, be kurių stovykloje tiesiog neapsieisime arba išsiverstume labai sunkiai. Taigi, atsispausdink šį sąrašą ir daiktų krovimo ritualo nepalik paskutinei dienai.

1

Dokumentai

Medicininė pažyma (pažymą išduoda gydytojas medicinos įstaigoje), gimimo liudijimo kopija
2

Apranga

Patogi avalynė (sportbačiai ir guminiai batai, sandalai - vasarai). Apsiaustas-lietpaltis. Sportinė apranga ryto mankštai, akiniai nuo saulės, purškalas nuo uodų. Vasarai - kepurė ar skarelė nuo saulės, kremas nuo saulės, purškalas nuo uodų. Ilgos kelnės ir drabužiai ilgomis rankovėmis bei striukė - tokie drabužiai, kuriuos galima sutepti (skirta naktiniam žygiui vasarą).
3

Higiena

Higienos reikmenys, didelis rankšluostis apsigaubti po maudynių ir mažas veido rankšluostis. Užvalkalai (pagalvei ir anktlodei) ir paklodė – jei geriau miegasi savose.
4

Sportas

Jogos kilimėlis
Call Now Button
Ar ši stovykla - TAU?


X