Dr. RASA KATILIENĖ

Dvasinio intelekto įgūdžių ugdymo konsultantė, lektorė

Tema stovyklos metu: dvasinio intelekto (SQ) pažinimas

Apie mane

Pastaruoju metu vedu lyderystės mokymus organizacijose, koučingo sesijas bei konsultacijas, padėdama ugdyti lyderystės ir dvasinio intelekto (SQ) įgūdžius siekiantiems gilių transformacijų tiek organizaciniame, tiek asmeniniame lygmenyse.

Turiu 12 metų praktinę patirtį vadovavimo, projektų valdymo, pardavimo ir klientų aptarnavimo srityse, sukauptą dirbant telekomunikacijų bendrovėje, asmenybės ugdymo srityje – savanoriaujant.

2009 metais grįžau į akademinę veiklą: 2014 metais apsigyniau socialinių mokslų daktaro laipsnį ir dėsčiau Vytauto Didžioje universitete (ekonomikos ir vadybos fakultete), esu “Lyderystės”, “Žmogiškųjų išteklių vadybos” lektorė  Kazimiero Simonavičiaus universitete ir MRU verslo ir inovacijų laboratorijos narė. Mano mokslinio tyrimo objektai: lyderystė/dvasinė lyderystė, dvasinis intelektas, organizacijos kultūra.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorė?

Nes atėjo laikas dalintis savo žiniomis ir patirtimi.

Mano pasiekimai karjeroje

Jei turėčiau galimybę grįžti praeitin – nieko nekeisčiau.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Kiekvienas pasiekimimas yra didžiausias, kai jis tau ką nors reiškia. O reikšmės kinta. Paskutinis didžiausias asmeninis pasiekimas –  sertifikuota dvasinio intelekto (SQ) ugdymo konsultantė.

Mano svajonė

Kelti žmonių sąmoningumą.

Mėgstamiausi filmai

Žvaigždžių karai/Star Wars, Šaunusis kapitonas: gyvenimas be taisykliu/Captain Fantastic  (2016), Pjūklo ketera/Hacksaw Ridge (2016), Kartą gyveno Uve/A Man Called Ove (2015), Adomo obuoliai/Adam’s apple (2005), Dogvilis / Dogville (2003), Emilija iš Laisvės Alėjos (2017).

Mėgstamiausios knygos

K.Sabaliauskaitė ,,Silva rerum”, M. Bulgakovas ,,Meistras ir Margarita”,  L. Gounelle ,,Filosofas, kuris nebuvo išmintingas”, Clarissa Pinkola Estes ,,Bėgančios su vilkais”, Vydūnas ,,Sąmonė”, David R. Hawkins ,,Galia ir jėga”.

KAROLIS VAITKEVIČIUS

KV
Vidaus Reikalų ministro patarėjas

Svečias diskusijoje su įvairių sričių profesionalais

Apie mane

Aš Karolis, 10 metų dirbau žurnalistu įvairiose žiniasklaidos priemonėse (,,Lietuvos žinios“, ,,Lietuvos ryto TV“ ,,15min“, ,,Info TV“, ,,LNK“, „TV3“), šiuo metu esu vidaus reikalų ministro E. Misiūno patarėjas. Nuoširdžiai manau, kad karjera nėra dalykas, kurio reikia siekti. Mylint ir nuoširdžiai kiekvieną dieną dirbant savo darbą viskas vyksta tarsi savaime – daugėja atsakomybių, auga atlyginimas, atsiranda vis įdomesnių darbo pasiūlymų. O visa tai mes ir vadiname karjera, ar ne?

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje  kaip diskusijos dalyvis?

Noriu padrąsinti jaunus žmones veikti gyvenime tik tai, kas jiems patiems labiausiai patinka. Tai vienintelis tikras kelias į sėkmę! Be to, mano profesija labai daug kam atrodo viliojanti – pasikalbėkime apie tai :)

Mano pasiekimai karjeroje

Mano didžiausias pasiekimas karjeroje – aš vis dar nepraradau meilės savo darbui. O kaip kažkuriuo konkrečiu gyvenimo metu vadinuosi – žurnalistu, redaktoriumi, direktoriumi ar patarėju – man nėra didelio skirtumo. Jaučiu, kad vis dar augu, o tai svarbiausia!

NERINGA MEDUTYTĖ

neringa-medutyte
Režisierė, žurnalistė

Svečias diskusijoje su įvairių sričių profesionalais

Apie mane

Esu režisierė, žurnalistė. Visada domiuosi išskirtinėmis istorijomis ir geriausiais būdais jas pristatyti auditorijai.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip diksusijos dalyvė? 

Nes noriu pasimokyti iš kitų ir pasidalinti savo žiniomis.

Mano pasiekimai karjeroje

Labiausiai didžiuojuosi, jog per praėjusius ir šiuos metus režisavau ir prodiusavau net dvi istorijas apie Lietuvą – viena apie prezidentę Dalią Grybauskaitą (BBC World News; prodiuserė Lietuvoje), kita apie šauktinius ir Lietuvos pasiruošimą gynybai (Al Jazeera English; režisierė, prodiuserė) ir filmus pavyko parodyti daugiau nei kelių šimtų milijonų žiurovų auditorijai pasaulyje.

Neringos filmografija:

  • „Siena: tarp Rytų ir Vakarų“ („Waiting For Invasion“, Al Jazeera English), 2017 m. Režisierė, prodiuserė
  • „Jos istorija“ („Her story: The Female Revolution“, BBC World News), 2016 m. Prodiuserė Lietuvoje
  • „Mayfair“ („Mayfair“, BBC2), 2015 m. Papildoma kamera
  • „Svajonių slėnis“ („Dream Valley“), 2014 m. Režisierė, prodiuserė. Premjera įvyko Britų kino institute; Kino pavasaris, 2015 m.
  • „Šiandien ir vakar“ („Today and Yesterday“), 2013 m. Režisierė, prodiuserė. Nacionalinės kino ir televizijos mokyklos pristatytas BAFTA kaip ateities žvaigždės darbas, Sheffield Videotheque 2014 m.
  • „Dviese“ („Twogether“), 2013 m. Režisierė, prodiuserė. Karališkosios britų televizijos bendruomenės apdovanojimas, Sheffield Videotheque, 2013 m.; Kino pavasaris, 2014 m., LRT, LRT Kultūra, LRT Lituanica
  • „Sielvartas“ („Grief“) 2012 m. Režisierė, prodiuserė

MARIUS PAREŠČIUS

IMG_1188
Verslininkas, jaunų verslų mentorius

Tema stovyklos metu: verslo kūrimas

Apie mane

Verslą pradėjau labia jaunas, tik 14 metų gūdžiais 90-taisiais. Buvo sunku, bet visos problemos ir sunkumai praeityje. Dabar aš vadovauju keletui įmonių, padedu jauniems žmonėms pradėti savo verslą ir kurti naujus produktus bei paslaugas, apie kuriuos pasaulis net nesvajojo prieš keletą metų. Temos kuriomis dabar gyvenu: verslo valdymas, internetas, socialiniai tinklai, informacinis saugumas, nauji mokymo metodai, viso pasaulio skaitmenizavimas.

Mėgstamiausias filmas

“Atgal į ateitį”.

Mėgiami užsiėmimai

Aviacija, ekstremalus sportas, taktinis šaudymas, kelionės.

LORETA PIVORIŪNAITĖ

Gyvenimo mokslininkė, keliautoja, lektorė, koučerė, rašytoja ir atradėja

Tema stovyklos metu: fizinis (PQ) ir protinis (IQ) intelektas

Apie mane

Esu Loreta – gyvenimo mokslininkė, keliautoja, lektorė, koučerė, rašytoja (kol kas pavienių straipsnių) ir atradėja. Baigiau teisę (štai taip!), o dirbu mokymų, kitaip tariant žmonių, organizacijų gerovės srityje, o paskutiniuoju metu kūrybinėje ir inovacijų kūrimo veikloje. Žmonėms padedu būti savimi pasitikinčiais tam, kad jie galėtų kurti tokį gyvenimą, kad galėtų klestėti ir padėti kitiems.

Prisipažinsiu – turėjau savo karjeros piramidės viziją. Rašiausi į savo tikslus, kad noriu būti korporacijos vadove, net ne teisininke, ką esu baigusi. Laikui bėgant pradėjau klausytis širdies, po truputį, o  ji kalbėjo apie kai ką kitką, todėl pradėjau mėtytis. Ir tai buvo gerai! Gautų įgūdžių spektras man labai padeda, todėl karjeros siekimas, jei taip galima pavadinti, turėtų orientuotis į įvairių įgūdžių lavinimą, kad ir kur bebūtum, ką bedarytum. Apie tai kalbėsiu Karjeros stovykloje, kai vienoje darbo pozicijoje aš dar kažką darydavau „šone“.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorė?

Patinka dalintis, nemažą kelią aplink pasaulį sukoriau, todėl, jei mane kas būtų nukreipęs, galbūt greičiau reikalai vyktų mano gyvenime. O gal ir ne.

Mano pasiekimai karjeroje

Gana kukliai prisipažinsiu – išleista į lietuvių kalbą mokslininkės Birutės Galdikas knyga su nuliu litų ir pasodinta ąžuolų giraitė.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Nuėjau 67 km pajūriu per 17 valandų; kalbėjau moterų konferencijoje „Veikli“; apkeliavau automobiliu 25 JAV valstijas per dvi savaites.

Mano svajonė

Turiu tokią vieną, pastatyti  „Miego namus“, kuriuose žmonės ateina pamiegoti ir praleisti laiką su savimi. Be jokių technologijų, o su savo kūnu, savo širdimi. O ryte atsikėlus, toliau eiti kurti ir gelbėti pasaulį.

Mėgstamiausi filmai

Vienas iš mano mėgstamiausių filmų yra, buvo ir juo remiantis turiu sukūrusi seminarą, tai „Panda Kung Fu 2“. Taip pat gana senokas, bet žavus „Vanilis dangus“ („Vanilla sky“).

Mėgstamiausios knygos

Knygos apie visatą, protą, saviugdą, verslą. Tiesa, pati parašysiu knygą, nes noriu rašyti.

VIDAS LISAUSKAS

Pardavimų vadovas, verslininkas ir verslo konsultantas, tarpasmeninio bendravimo treneris

Tema stovyklos metu: pardavimai ir praktika Trakų mieste

Apie mane

Prieš gerą dešimtmetį pabaigiau gimnaziją ir kaip daugelis, mažai galvodamas, vedinas bendros opinijos stojau į universitetą. Mokykloje tikrai nebuvau pats stropiausias mokinys, o universitete nors buvo įdomu, dirbom su kompetetingais dėstytojais, buvo daug praktikos, bet ilgainiui tiesiog pritrūkdavo prasmės. Taip pakeičiau kelis universitetus. Taip, universiteto ir nebaigiau, tačiau jau dešimtmetį “laimingai” pardavinėju didžiausius projektus įvairiausioms įmonėms. Ne vienerius metus teko dirbti su startuoliais ir formuoti komandas, o patirtimi – tiek viešojo kalbėjimo, tiek pardavimų – dalinuosi savo erdvėje – „myTurn“.

Nenoriu pasakyti, kad universitetas yra blogai – jis tikrai padeda atrasti daug panašiai mąstančių žmonių, praplečia akiratį. Tačiau žinau vieną: atrasti savo karjeros kelią (ar, kaip dabar priimta vadinti, pašaukimą) yra daug svarbiau. Mielai su tavimi pasidalinsiu savo patirtimi pardavimų, darbo su žmonėmis, verslo vystymo srityse. Tikiu, kad nesvarbu, kokį kelią pasirinksi, šie sugebėjimai tave lydės nuolatos.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorius?

Noriu dalintis. Didelę mano gyvenimo dalį užima mentorystė bei kitos formos kurios leidžia dalintis savo patirtimi ir žiniomis. Kiekvieną dieną aš pats sulaukiu daug pagalbos iš aplinkos, ypatingai man to reikejo, kai buvau jaunesnis, ir tai gavau. Dabar noriu aš būti ta pagalba, kurios reikia pasirenkant, ką toliau ir kaip veikti gyvenime.

Mano pasiekimai karjeroje

Aš džiaugiuosi tuo, kad neužsisėdžiu – kai jaučiu, kad reikia kažką karjeroje keisti ir eiti toliau pakoreguotu keliu, taip ir padarau. Greičiausiai to pasėkoje gavau įvertinimą kaip geriausio pardavėjo 2016 metais. Pasiekiau užsibrėžto tikslo per ketvirtį parduoti  kompleksinių sprendimų už 150 000 EUR bei 2 kartus padidinti mėnesines pajamas per 9 mėnesius.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Yra pavykę pasiekti daug užsibrėžtų tikslų, bet nei vienam nedėčiau antspaudo – didžiausias pasiekimas. Man – tai procesas, gyvenimo būdas, netgi niekas konkretus neateina į galvą. O tai, ką labiausiai vertinu, negaliu priskirti vien tik savo pasiekimams, nes tai nesenai prie mūsų šeimos prisijungęs sūnelis,  mano ir Vikos bendras gyvenimas, trunkantis jau 12 metų, artimi santykiai su šeima, kolegos, mane supanti aplinka, mūsų valstybė, žemė. Viskas atrodo taip gerai, kad tikrai galima įvardinti kaip „didžiausius pasiekimus“, tačiau ne aš jų pasiekiau.

Mano svajonė

Būdamas mažas sužinojau vieną prietarą, jei pamatai baltą arklį, turi spjauti į delną, sugalvoti norą ir jis išsipildys. Tai bene  vienintelis prietaras kurio laikausi ir taip pat, kaip ir prieš 20 metų pamatęs baltą arklį, spjaunu į delną ir galvoju norą. Kur čia svajonė? Visada prašau, kad išsipildytų vienas ir tas pats, tik per 20 m. formuluotė pasikeitė: „Noriu kad visiems viskas būtų gerai“. Mintyse visada galvodavau spjaudamas į delną, o dabar paįvairinu, bet esmė nekinta: noriu, kad visi turėtų daugiau lengvumo, noriu kad vyktų mažiau konfliktų ar noriu, kad visi būtų laimingesni. Taigi svajoju apie tokią žemę (aplinką), kurioje žmonės daugiau šypsotųsi, mažiau jiems būtų neįveikiamų problemų, kurioje visiems norisi gyventi.

Mėgstamiausi filmai

Mėgstu žiūrėti filmus, nors kartais tai darau labai diletantiškai: rašydamas „email’us“ ar valgydamas vakarienę. Manau daug svarbu, kaip žiūriu filmą, o ne kokį žiūriu, didžiausias džiaugsmas įsijungus bet kokį filmą ar tai būtų Kusturica “Underground” 1995, ar “Human” 2015, ar koks nors serialas, skirti jam dėmesį ir suprasti dar vieną būdą, kaip pasaulis gali atrodyti ne mano akimis. Filmai kurie man tai padaryti padeda lengvuoju būdu:
„Cloud Atlas“, „Mr Nobody“, „Šimtametis, kuris išlipo pro langą“,  „It’s A Wonderful Life“, „DJango Unchained“, „Fight Club“,  „Inception“, „Life is Beautiful“,  „Interstellar“,   „Route 66“.

Mėgstamiausios knygos

„Mano pirmoji enciklopedija“ (nes taip išmokau skaityti), Žiulis Vernas „Kelionė į žemės centrą“, Melvin Burgess „Heroinas“, „Žiedų valdovo“ trilogija, „Rugiuose prie bedugnės“, Daniel Goldman „Emocinis intelektas“, Keith Ferrazzi „Niekuomet nepietauk vienas“, Neil Rackham „Spin pardavimai“ (nuobodokai parašyta knyga, bet labai geras požiūris), „Alchemikas“, Mitch Albom „Antradieniai su Moriu“, Guy Kawasaki „Tikrovės testas“. Na ir į kitą bloką sudėčiau saviugdos knygas, nes jos visos kartu padarė didelįpoveikį mano dabartiniam pasaulio suvokimui, tačiau jose neradau kažko savito sau, todėl konkrečios nepavyktų išskirti, tai buvo knygos iš puikių rašytojų: Robin Sharma ir jo vienuolio ferari, Deepac Chopra, Robert Kiyosaki, Brian Tracy ir t.t.

SIMONA SIMULYTĖ

Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų instituto direktorė

Tema stovyklos metu: fizinis (PQ) ir protinis (IQ) intelektas

 

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorė? 

Labai tikiu jaunimu ir jų ateitimi. Kiekvienas jų yra išskirtinis, turi labai daug stiprių savybių. Bet dažnai taip nutinka, kad gyvenant informacijos amžiuje, prisiklausius aplinkinių patarimų, įvertinus visuomenės daromą įtaką – jie sugeba pasiklysti. Norisi prisidėti ir padėti, jauniems žmonėms atrasti save, suprasti, ko jie iš tikrųjų nori ir paskatinti juos siekti savo svajonės, bandyti, nebijoti klupti. Labai patiko viename filme matytas mamos ir dukros dialogas, kuomet mama sako „Bet dukryte, tavo mokslai Harvarde buvo mūsų  didžiausia svajonė. Kaip tu taip lengvai gali jos atsisakyti?“. Tuo tarpu dukra atsakė: „Ne mama, tai buvo tavo svajonė. O aš nusprendžiau eiti siekti savosios.“

Mano pasiekimai karjeroje

Man pati didžiausia dovana yra tai, kad mano veikla yra tai, ko aš nedrįstu pavadinti nei darbu, nei karjera. Tai ką darau, darau su didžiule aistra, tikėjimu ir užsidegimu. Tuomet išnyksta visi „reikia“ ir lieka tik „labai noriu“. O tai yra pats didžiausias motyvas ir energijos užtaisas. Nepaisant to ar  laksčiau aplink staliukus, ar kabinau kalėdines lemputes ant prekybos centro prie -30 laipsnių šalčio ar vadovavau didelėms komandoms, visa tai dariau su tokia pačia energija ir malonumu. Turbūt tai ir yra atsakymas į klausimą :)

Mano svajonė

Sugebėti išlikti savimi, mokėti džiaugtis net ir mažiausiomis smulkmenomis (nors kartais, gal labai suaugusiems tai atrodo keistai, bet man tas vaikas manyje yra didžiulė vertybė), būti apsuptai nuoširdžių ir šiltų žmonių, įkvėpti kitus.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Mano sūnus.

Mėgstamiausi filmai

Kiekvieną vakarą, nepriklausomai nuo to kelintą valandą pavyksta nusigauti iki lovos, su sūnumi turime tradiciją, jaukiai susirangius po antklodėmis žiūrėti filmus ir po to juos aptarinėti. Nesvarbu, kokį filmą žiūrime – analizuojame jį iš žmonių santykių, atvirumo ir sąžiningumo sau, tikslų turėjimo ar neturėjimo bei jų siekimo perspektyvos.

Mėgstamiausios knygos

Labai mėgstu turėti daug knygų. Man jos suteikia saugumo. Kiekvienais metais gruodžio 31 dieną važiuoju per knygynus ir „tempiu“ į ofisą knygas. Savotiška dovana sau ir mūsų erdvei. Dažnai nutinka, kad pirmą kartą knygą į rankas paimu prabėgus keliems metams po to, kai ją įsigijau. Manau, kad aš knygų nesirenku, jos pasirenka mane. Ir tuo metu, kai jas laikau rankose – jos būna pačios pačiausios. O antraštes ir turinį paskaitau labai dažnai :) Jos sukuria erdvę mano interpretacijoms.

SAULIUS ALKSNEVIČIUS

Karjeros platformos “idialogue” bendraįkūrėjas

Tema stovyklos metu: mentorystė - supažindinimas su "idialogue" platforma

Apie mane

Save pristatau kaip nuo kitų žmonių augimo priklausomą ugdymo specialistą. Nepaisant to, kad 100 proc. tikiu, jog mes visi esame autentiški, taip pat žinau ir savo kailiu patyriau, kad autentiškumui atsiskleisti reikia krypties ir pastangų. Šiuos atsakymus motyvuotoms asmenybėms ir grupėms padedu gryninti konsultuodamas, vesdamas mokymus, rašydamas ar kurdamas sprendimus, didinančius profesinį žmonių sąmoningumą.

Mano pasiekimai karjeroje

Mano didžiausias pasiekimas, kuris lygus ir didžiausiam kritimui – drąsa keisti. Konkrečiu atveju – prestižinį darbą prestižiniame verslo centre Vilniuje, pakeičiau į neprestižinį, purviną darbą emigrantų sostinėje Londone. Naktinės pamainos metu, virtuvėje gulėdamas ant nepripūsto čiužinio juokiausi iš kardinalaus pokyčio. Ir buvau laimingas, nes supratau, kad turiu jėgos gyvenimą kontroliuoti, o ne būti jo kontroliuojamas.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorius? 

Dalyvauju, nes esu kviečiamas, o esu kviečiamas, nes man rūpi profesinė žmonių savirealizacija. Su ja ateina motyvacija, su motyvacija – įsitraukimas, su įsitraukimu – rezultatai, o su gerais rezultatais – pasitenkinimas. Savimi ir aplinka.

Apie Idialogue” platformą

“idialogue” yra sėkmingos karjeros platforma esamiems ir būsimiems profesionalams, taigi vienu ar kitu atveju – Tau. Platformos produktai – patyrę savo sričių profesionalai, dar kitaip vadinami mentoriais, kurie 24/7 padeda geriau pažinti ne tik save, bet ir Tave dominančią profesiją.

LAURYNAS PEČKAITIS

laurynas_peckaitis_
Karjeros konsultantas, eneagramos ir NLP meistras, mokomųjų programų ir produktų autorius

Tema stovyklos metu: protinis (IQ) ir fizinis (PQ) intelektas

Apie mane

Pagal neuromokslų tyrimus, mūsų loginis protas sugeba apdoroti tik 1/10000 mus pasiekiančios informacijos. Didžioji dalis išlieka pasąmonėje. Todėl mano manymu renkantis profesiją, pirmiausia reiktų išmokti išgirsti savo širdies, intuicijos balsą, o ne tik remtis logika. Mano patirtis tai patvirtino. Būdamas 24 metų gyvenau užtikrinta gyvenimą, turėjau tėvų ir draugų palaikymą, dirbau gerai apmokamą darbą draudimo kompanijoje, studijavau perspektyvią specialybę (teisę). Tačiau kažkodėl nesijaučiau laimingas, nes suvokiau kad gyvenu ne savo gyvenimą. Ir tuomet priėmiau geriausia sprendimą savo gyvenime – viską mečiau, pakeičiau ir pradėjau ieškoti savęs. Finansinio ir loginio užtikrintumo tuo metu neturėjau, tačiau širdyje jaučiau kad einu teisingu keliu. Nuo to sprendimo esu dažniausiai laimingas, o išoriniai dalykai – finansai, sėkmė, kažkaip savaime susiklosto apie tai negalvojant.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorius? 

Dalyvauju stovykloje todėl, kad galėčiau pagelbėti jos dalyviams anksčiau atsakyti į svarbiausius gyvenimo klausimus (gyvenimo misija, pašaukimas) nei tai padariau aš.

Mano pasiekimai karjeroje

Įkurta neformalaus ugdymo įstaiga „Svajonių mokykla“.

Mano svajonė

Svajonių turiu daug: užauginti sąmoningus, laimingus vaikus, kelti savo kompetenciją kaip specialistui, išplėsti „Svajonių mokyklos“ veikla ir t.t.

Mėgstamiausi filmai

„Matrica“ (1 dalis), „Žalia mylia“, „Sibiro kirpėjas“.

Mėgstamiausios knygos

B.Sruoga „Dievų miškas“, A.K.Doilis „Šerlokas Holmsas“.

VYTENĖ GENEVIČIŪTĖ

Vytenė Genevičiūtė
Vilniaus grupės vadovė personalo atrankų įmonėje

Tema stovyklos metu: 2017-2020 metų CV, motyvacinio laiško ir darbo pokalbio tendencijos

Apie mane

Draugai ir kolegos mane vadina šypsenėle, nes galėčiau šypsotis 24/7. Anksčiau galvodavau, kad darbe reikia būti rimtai ir susikaupusiai, kad mane visi vertintų, tačiau tai netiesa! Galiu drąsiai teigti, kad šypsena yra mano vizitinė kortelė, kuri padeda tiek bendraujant su klientais, tiek vedant užsiėmimus.

Šiuo metu dirbu personalo ir atrankų nuomos įmonėje kaip Vilniaus grupės vadovė bei studijuoju darbo ir organizacinės psichologijos magistrą.  Vienas šaunus pažįstamas yra pasakęs, jei darysi tai, kas įdomu – suprasi, kad tai tau daryti bus pramoga. Iš tikrųjų sutinku su šiuo posakiu, nes atrankos yra mano varomoji jėga. Bendraudama su žmonėmis, siekdama jiems padėti atrasti norimą darbo poziciją ar sritį jaučiu „kaifą“!

Galiausiai, kai atsirandu kryžkelėje visada sau sakau, kad yra du pasirinkimai. Pirmasis, nieko nedaryti ir žiūrėti kas bus toliau. Antrasis, bandyti visas galimybes ir surasti reikiamą kelią. Visada pasirenku antrąjį variantą, nes gyvename tik vieną kartą, tai kodėl gi neišbandžius kažko naujo?

Man svarbu grįžti vakare namo ir pasakyti, kad šiandien diena praėjo reikšmingai. Todėl praktikuoju įvairiausias veiklas nuo šokių iki kovos menų, kad galėčiau įsikrauti teigiamos energijos! Taip pat labai mėgstu keliauti, kai tik turiu kelias poilsio dienas stengiuosi aplankyti tiek įdomias Lietuvos vietas, tiek išvykti pasisemti naujų idėjų į užsienį. Visos veiklos ir kelionės padeda siekti savo užsibrėžtų tikslų, kuriuos nuoširdžiai rašausi ir žingsnis po žingsnio įgyvendinu.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorė? 

Bendravimas ir jaunimas – dvi sąvokos, kurios man yra įdomios. Noriu padiskutuoti ir parodyti jaunimui, kad reikia siekti savo tikslų ieškant vietos po saule.

Mano pasiekimai karjeroje

Vienas iš didžiausių pasiekimų yra šiltų santykių palaikymas su kolegomis. Ar tai būtų buvusios darbovietės kolegos ar dabartinės, bet vienas iš mano tikslų karjeroje yra išlaikyti šiltus santykius nepriklausomai nuo pozicijos, kurioje dirbu. Nepaisant to, kad esu Vilniaus grupės vadovė, šiltų santykių išlaikymas duoda produktyvesnį darbą, nes tik pasitikėjimas darbe atneša teigiamus rezultatus.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Supratimas, kad gyvenime mes patys kuriame savo likimą, todėl neigiamas emocijas paverčiant teigiamomis galime pasiekti dvigubai daugiau nei tikiesi.  Vienas iš pavyzdžių, kai paskutiniame bakalauro kurse rašiau baigiamąjį darbą, atlikinėjau praktiką, dirbau vienoje įmonėje bei priklausiau ROTARY* mokyklai, kurioje kūrėme ir įgyvendinome savo 5 dalių projektą. Kiekviena veikla ugdė mano gebėjimus, kiekvienoje vietoje jaučiausi motyvuota atlikti užduotis maksimaliai. Pusmetis buvo toks aktyvus, kad kartais miegui nelikdavo laiko, bet po jo gauti rezultatai nudžiugino labiau nei tikėjausi. Įgijau naujų kompetencijų, prasiplėtė pažįstamų ratas bei atsirado motyvacija siekti savo svajonių.

*Rotary Lyderystės mokykla- 8 mėnesių mokymų  programa studentams, kurios metu skaitomi pranešimai, aktyviai bendraujama su mentoriais ir rengiamas projektas, parodantis studentų gautų žinių panaudojimą.

Mano svajonė

Jų tiek daug, kad net sunku išsirinkti. J Viena iš didžiausių svajonių, sukurti jaunimui, nepriklausomai nuo jų socialinio sluoksnio ar subkultūros, vietą Vilniuje, kurioje jie galėtų išreikšti save, dalyvaujant įvairiose užsiėmimuose. Tai būtų atskira erdvė tik jaunimui su žaidimų zonomis ir ugdymo užsiėmimais, kad nereikėtų jiems sėdėti prekybos centruose įsikniaubus į telefonus.

Mėgstamiausi filmai

Pripažinsiu esu filmų entuziastė, todėl jų esu mačiusi daugybę, o kelis netgi ne vieną kartą. Vieni iš įdomesnių: „Singing in the rain“, „Desert flower“,  „ Hacksaw Ridge“ ir žinoma legendinis ir nepakartojamas „ Rocky“.

Mėgstamiausios knygos

Jodi Pocoult „ 18 minutės“,  Yalomo knygos, „Veronika ryžtasi mirti“.

SAULIUS RUTKAUSKAS

Saulius Rutkauskas 2
Mokslų daktaras, gydytojas radiologas

Svečias diskusijoje su įvairių sričių profesionalais

Apie mane

Esu mokslų daktaras, gydytojas radiologas Saulius Rutkauskas. Vertinu medicininius (radiologinius) vaizdus ir pateikiu atsakymus, kitais žodžiais esu vertėjas – radiologinius vaizdus verčiu į tekstą, kad kiti gydytojai specialistai perskaitytų ir suprastų kuo pacientas serga.

Jau nuo 10 klasės žinojau, kad pasirinksiu mediciną. Ne dėl žmonių gydymo. Ji man atrodė sudėtingiausia disciplina iš visų tuo metu esančių. Esu kilęs iš paprasto Suvalkijos kaimo, todėl buvo svarbu įrodyti visiems aplinkiniams ir sau pačiam, kad galima pasiekti užsibrėžtą tikslą. Tačiau tikslas nepriartėja tik sėdint ir laukiant. Jeigu nesustoji ir nuosekliai dirbi diena iš dienos, gali turėti tai, ko nori. Vis dėlto, nors ir esu pasiekęs savo jaunystės svajonę aš vistiek nesustoju…

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorius? 

Seniai galvojau susitikti su jaunais žmonėmis, kurie tik ruošiasi tapti specialistais. Noriu nuplėšti tą paslaptingumo skraistę apie mediciną, papasakoti apie kasdieninę rutiną, motyvuoti (o gal ir ne) rinktis šią specialybę. Kita vertus man tai nauja dėstymo patirtis.

Mano pasiekimai karjeroje

Iki šiol didžiausi mano gyvenimo pasiekimai  yra medicinos mokslų daktaro vardo gynimas, Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos draugijos (RSUDD) įkūrimas ir šiuo metu vadovavimas Kauno Šilainių klinikos Diagnostikos centrui.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Didžiausias asmeninis pasiekimas yra dvi išvykos į Vaikų ligoninę Kolumbuse, Ohajo valstijoje, JAV. Pirmos išvykos metu praleidau 6 savaites kaip stebėtojas, o po pusmečio važiavau trims dienoms jau kaip pranešėjas, skaityti paskaitas ir vesti praktinį seminarą Amerikos kolegoms radiologams.

Mano svajonė

Tapti geriausiu savo srities specialistu ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Mėgstamiausi filmai

Moksliniai, fantastiniai filmai.

Mėgstamiausios knygos

Tiesa sakant paskutiniu metu skaitau tik mokslines knygas apie savo specialybę.

LAURA KUZMINIENĖ

Laura Kuzminiene 1
Žmogiškųjų išteklių ekspertė, karjeros mentorė, koučerė

Tema stovyklos metu: karjeros planas

Apie mane

Esu sertifikuota koučingo specialistė, žmogiškųjų išteklių ekspertė bei karjeros mentorė. Turiu daugiau nei 10 metų vadybinės ir darbo su žmonėmis patirties. Teko prisidėti prie personalo valdymo tiek versle, tiek viešajame sektoriuje. Vedžiau pažintines dirbtuves apie karjeros planavimo žingsnius “Studijos 2015” metu moksleiviams, kaip KTU karjeros centro karjeros konsultantė.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorė? 

Noriu pasidalinti savo karjeros istorija ir taip kitus įkvėpti eiti savo pasirinktu keliu, nes tik mes patys esame atsakingi už pasirinkimus, sprendimus. Karjeros stovyklos metu kartu dėliosime savo unikalius karjeros planus – ieškosime krypties, atrasime pašaukimą bei įkvėpsime vieni kitus lyderystei.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Nuolatinis tvarių rezultatų siekimas visame kame. Atkaklumas ir meilė darbui man padeda pasiekti visus tikslus.

Mano svajonė

Aš džiaugiuosi tuo, kad niekada nenustoju svajoti, nes svajonės įkvepia Gyventi. Viena didžiausių mano svajonių niekada nenustoti mokytis ir tobulėti.

Mėgstamiausi filmai

Mėgstu kiną. Jis gali būti labai įvairus tiek žanro prasme, tiek tematikos. Įstrigę filmai „Ji“, „Neliečiamieji“, visi filmai su Morganu Freemenu, prancūzų kinas. Kalėdiniu laikotarpiu visuomet peržiūriu Hario Poterio visas dalis :)

Mėgstamiausios knygos

Knyga, kurią rekomenduoju perskaityti kiekvienam jaunuoliui besirengiančiam karjeros keliui „Gyvenimo vertė“ Christensen Clayton.

VLADISLAV TUNEVIČ

17193822_10207537344225428_33955869_o
Verslininkas, konsultantas

Tema stovyklos metu: finansinė laisvė ir pinigų srauto žaidimas

Apie mane

Tiesiog Vladas.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorius? 

Apie pinigus ir finansinę laisvę nemokoma mokyklose ir universitetuose. Šiems dalykams yra didelis poreikis – todėl vykstu į Karjeros Stovyklą pravesti užsiėmimus šia tema.

Mano pasiekimai karjeroje

Esu tarptautinių kompanijų bendrasavininkas. Didžiausio regione Debatų Klubo prezidentas. Beveik įgytas verslo administravimo magistro laipsnis. Nubėgtas maratonas, šimtas perskaitytų knygų, laimėti debatų turnyrai, apkeliautos 30 šalių.. Turiu pakankamai laisvo laiko ir išteklių pastoviai keliauti į užsienį, kasdien sportuoti, mokytis kalbų, studijuoti astrologiją, lankytis renginiuose, žaisti šachmatus ir t.t. Kai turi finansinės laisvės, gali sau leisti daryti praktiškai bet ką. Todėl neveltui sakoma mūsų pasaulyje – finansinė laisvė yra pirmas žingsnis į gyvenimo laisvę. Tuomet turi užtektinai laiko ir išteklių rūpintis sveikata, santykiais, mokslu, laisvalaikiu, kelionėmis ir tt.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Nušvitimas, patirtas 2012 m. :)

Mano svajonė

Prisidėti prie visuomenės turtėjimo ir sukurti turtingą aplinką. Su draugais išvykti į kruizą prabangia jachta po Viduržemio jūrą. Pastatyti piramidę Šveicarijoje ir gyventi joje dvi savaites per metus.

Mėgstamiausi filmai

„The Prestige“, „The Wolf of the Wall Street“, „Gangster Squad“, „Star Wars“, „007: Casino Royale“.

Mėgstamiausios knygos

Trump „Sandorio menas“, R. Kiyosaki „Turtingas vaikas – protingas vaikas“, K. Ferrazzi „Niekuomet nepietauk vienas“, P. Coelho „Alchemikas“, T. Ferriss „4 valandų darbo savaitė“.

RAIMONDA TAMOŠEVIČIENĖ

Raimonda 3
Dėstytoja aukštojoje mokykloje, viešojo kalbėjimo trenerė, koučerė

Tema stovyklos metu: 2017-2020 metų CV, motyvacinio laiško ir darbo pokalbio tendencijos

Apie mane

Nuo mažens save mačiau tik vienos profesijos atstove – mokytoja. Kai studijavau, man pasiūlė pavaduoti lietuvių kalbos mokytoją. Tada pasakiau: gerai, pamėginsiu, jei nesiseks, mesiu pedagogikos studijas ir rinksiuosi kitą kelią. Dar tebemėginu, matuojuosi.

Šalia lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos darbo dėliojosi ir aukštosios mokyklos dėstytojos darbas, kurį dirbu iki šiol Lietuvos verslo kolegijoje. Tada lektorystė, viešojo kalbėjimo klubas „Oratio domus“, mentorystė, koučingas.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorė? 

Kažkada girdėjau istoriją apie pilną šaldytuvą, prigrūstą gurmaniško, ypatingai brangaus ir reto maisto. Į tą šaldytuvą buvo tik dedama, taigi iš jo paimti, pažiūrėti, paragauti buvo draudžiama. Supratau, kad nenoriu būti tuo šaldytuvu – noriu dalintis:).

Mano pasiekimai karjeroje

Man visada ypatingai sekėsi: dirbau tik su pačiais geriausiais mokiniais ir studentais, kolegomis ir vadovais. Taigi mokiausi iš geriausių.

Mano svajonė

Svarbiausia, kad nebūtų karo. Jis nekils, jei aplinkui bus savarankiškai kritiškai mąstantys žmonės, ypač jauni.

Mėgstamiausi filmai

„Neliečiamieji“, „Tryliktasis karys“, „Herkus Mantas“.

Mėgstamiausios knygos

P. Pravers „Merė Popins“, Ž. Verno „Kapitono Granto vaikai“, A. Sakse „Gėlių pasakos“, V. Mačernio „Po ūkanotu nežinios dangum“, U. Eco „Rožės vardas“, „Boudolinas“, J. Gaarder „Sofijos pasaulis“.

VĖJUS VIETRINAS

IMG_4934
Verslininkas, „High performance“ sistemos mokymų įkūrėjas

Tema stovyklos metu: kaip pasikelti energiją ryte per 30 minučiu?

Apie mane

Buvęs profesionalus kikboksininkas, verslininkas, Nr1 jaunimo motyvatorius, „High performance“ sistemos mokymų įkūrėjas.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorius? 

Noriu pasidalinti praktine  informacija, leidžiančia turėti aukštesnius rezultatus ir aukštesnę gyvenimo kokybę.

Mano pasiekimai karjeroje

Esu tapęs 2 kartus pasaulio jaunimo kikbokso čempionu. Esu jauniausias tai pasiekęs lietuvis Lietuvos sporto istorijoje. Nei karto nepralaimėjau mėgėjų karjeroje 36-0 (~90% visų kovų laimėjau nokautais arba nutraukta kova, anksčiau laiko).

Mano svajonė

Jei pradėčiau vardint, užtrukčiau labai ilgai.  Sutrumpinant: turėti verslą, veikiantį pasauliniu mastu ir uždirbti virš 100 mln į metus; būti vienu geriausiu pasaulio pardavėju ir lyderiu; turėti nekilnojamo turto imperiją virš 5000 apartamentų; būti visame pasaulyje žinomu vienu geriausių „BRAND‘Ų“; papulti į „Forbes“.

Mėgstamiausi filmai

„Krikštatėvis“, „Šindlerio Sąrašas“, „Getsbis“, „James Bond“, „Visuomenės priešas“, „Nakties įstatymai“, „Amerikos Gangsteris“, „Batman“, „Rocky“.

Mėgstamiausios knygos

„Norėk ir Turėsi“, „Nieko Nėra Neįmanomo“, „Relentless“, „Charge“, „The 10x Rule“, Donaldo Trumpo knygos.

IGNĖ RĖKLAITYTĖ GRYBIENĖ

1654480_10202406526755752_605303265_n
Šokių studijos „Para Ti“ įkūrėja, šokėja, teisininkė

Stovyklos uždarymo metu: "Latino" šokių pamoka

Apie mane

Šokis mane lydėji jau 20 metų nuo pat mažumės: sportinių šokių treniruotės, varžybos tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje. Daugybė laimėjimų ir didelė patirtis. Taip jau atsitiko, kad baigusi mokyklą šokius iškeičiau į teisės studijas Mykolo Romerio universitete. Tačiau, neapleidau minčių apie šokius ir tą tuštumą, likusią po paskaitų, norėjosi kažkaip užpildyti. Būdama pirmo kurso studentė pradėjau vesti šokių pamokas vienoje Vilniaus šokių mokyklų. Žinias tobulinau įvairiuose Salsos, Bachatos rengiamuose seminaruose pas žymiausius užsienio trenerius. 2012 m. tapau zumbos instruktore. O prieš keturis metus su ilgamečiu kolega Tomu atidarėme savo šokių mokyklą Vilniuje „Para Ti“. Juk dirbti sau geriau negu kitam.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip šokių trenerė? 

Patinka dirbti su jaunais kūrybingais ir veržliais žmonėmis.

Mano pasiekimai karjeroje

Neskirstau savo asmeninių laimėjimų karjeroje į didelius ir mažus. Visi jie yra vertingi, nes su kiekvienu nauju pasiekimu ar laimėjimu, galų gale net ir nesėkme ateina dar didesnė patirtis. Be kita ko, manau, kad esu dar tikrai jauna, tad mano karjera visa prieš akyje. Tačiau tikrai nuoširdžiai džaiugiuosi atidaryta ir puikiai veikiančia savo šokių studija.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Manau didžiausias paiekimas mano  gyvenime yra darni šeima. Aišku tai ne mano vienos nuopelnas.

Mano svajonė

Jeigu atvirai, tai šiuo metu svajoju apie visiškai paprastą dalyką tai ATOSTOGAS. Labai jų laukiu.

Mėgstamiausi filmai

Dar nuo paauglystės jaučiu didelę simpatiją filmui “Perl Harboras”.

Mėgstamiausios knygos

Neslėpsiu, knygoms norėčiau skirti daugiau laiko. Tačiau, kai pagaliau jo skiriu mielai renkuosi skaityti romanus. Labai patiko romanas William Hoffer, Betty Mahmoody “Tik su dukra”. Knygoje aprašoma tikra istorija apie kultūrų skirtumus, tikėjimą, laisvę ir, žinoma, šeimą.

RENATAS SAVICKAS

Renatas
Šokių mokyklos įkūrėjas, šokėjas, fotografas, kompiuterinės grafikos maketuotojas

Stovyklos uždarymo metu: "Latino" šokių pamoka

Apie mane

Man jau 27 metai, turiu tris profesijas – kompiuterinės grafikos maketuotojas, dailiųjų metalo dirbinių gamintojas ir fotografas. 7 metus aktyviai dalyvavau šokių mokymo srityje, nemažai keliavau po skirtingus šokių kongresus, kur žinių sėmiausi iš pasaulyje pripažintų šokių mokytojų. Teko šokti Berlyne, Londone, Milane, Varšuvoje, Rygoje bei už Atlanto. Daugiausiai mokau šokti Salsa, Bachata šokių. Kaune mokiau šokti kelias grupes pastoviai. Prisidėdavau prie renginių šokių programos pravedimo ir net kelis metus mokiau šokti poras lygiagrečiai su Kauno mokymais Panevėžyje.

O dabartyje telkiuosi į dar vieną man aktualią sritį, aktyviai realizuoju save per gyvenimo aplinkelį, kuris man duotas širdies pašaukimo. Nors, gal ir ne, gi neveltui sako, kiekvienas savo likimo kalvis, vat aš nusprendžiau, kad ir būsiu savo likimo kalviu, tik nepagalvojau, kad gan tiesiogiai tai darysiu.

Patarimas jaunuoliui: Klausyk savo širdies ir akylai – smalsiai stebėk savo baimes. Eik pagal savo vidinį jausmą kur manai, kad tau patiktų, kur jauti, kad nori padaryti pokyčius, kur manai kad gali padėti žmonėms.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip šokėjas? 

Kad galėčiau padėti žmonėms daugiau apie save suprasti per judesį, muziką, pajausti savo kūną per ritmą ir ne tik.

Mano pasiekimai karjeroje

Manau, kad dar nėra paties didžiausio pasiekimo mano karjeroje. Mano karjera anaiptol nėra  kryptinga, dirbti teko nuo šūnų maudytojo, kirpėjo iki muzikanto, tad manau greičiau ne karjera, o gyvenimas susideda iš daugelių mažų pasiekimų, kurie man ir kitiems padeda pasiekti dabartinės situacijos. O jei tu jauti, kad dabartinė situacija tavęs netenkina, reiškia laikas keisti kryptį ir veiksmus, nes tu ir tik TU esi šitų aplinkybių valdovas.

Didžiausias asmeninis pasiekimas

Per daug skirtingų sąmoningumo praktikų suvokiau, kad mintys ir požiūris turi savybę pritraukti ir realizuotis, būtent taip, kaip dabar tu esi. Ir kad kažkada buvusios svajonės tampa realybe čia ir dabar.

Mano svajonė

Svajoju gyventi su džiaugsmu ir smalsumu gyventi dar daug, daug metų. Kurti darnią šeimą, būti arčiau gamtos, materializuoti daugiau kokybės savo gyvenime ir pakeliauti, pažinti ir patirti pasaulį.

Mėgstamiausi filmai

Pastaruoju metu žiūriu vis mažiau filmų, nebent labai rekomenduotas, arba koks nors tęsinys. Labiau koncentruoju dėmesį į Youtube’o laisvę rinktis video programą, kuri atspindi mano interesus. O šiaip, tai patinka filmai, kurie turi gilesnį kontekstą, paliečia egzistencinius klausimus, fantastiniai filmai, kurie turi gilesnę potekstę apie žmoniją. Taip pat dokumentiniai, praplėčiantys požiūrį įvairiose srityse.

Mėgstamiausios knygos

Meno iliustruotos knygos, Siadiniu-namu statybos, Self-help, Antony Robbins, Terry Goodkind, psichologinės knygos apie santykius, tobulėjimą, menai, kur galiu pasisemti minčių. Taip pat mėgstu japonišką Mangą.

NIKITA MOISEJENKO

Screenshot_2017-03-09-10-11-04-1
Sportinių šokių mokytojas

Stovyklos uždarymo metu: "Latino" šokių pamoka

Apie mane

Esu atsidavęs šokiams… Gyvenu šokiais, gyvenu salei :)
Norėčiau supažindinti jaunimą  su šokių judesiais ir parodyti, kad tai yra labai naudinga mūsų kūno lavinimui.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip šokių treneris? 

Patinka dirbti su vaikais ir noriu plėsti savo praktiką.

Mano pasiekimai karjeroje

Vice čempionas Lietuvos sportinių 10-ties šokių čempionate (2016 ir 2017). 3-čia vieta Lotynų Amerikos čempionate Lietuvoje (2016). Kovo pradžioje vyks Lotynų Amerikos 5 šokių čempionatas, sužinosiu kaip šį kartą pasiseks.

Mano svajonė

Užauginti čempionus šokių sferoje.

AUSTĖ ČINIKAITĖ

Austė Činikaitė
Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko instruktorė

Stovyklos metu: vedlė naktiniame žygyje "Aš komandoje"

Apie mane

Esu Austė Činikaitė, nuo vaikystės svajojau tarnauti Lietuvos labui, todėl nenuostabu, kad pasirinkau tarnauti Lietuvos kariuomenėje. Esu  Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomasis pulko instruktore, būti šio dalinio dalimi yra garbė, nes vos įžengę pro vartus civiliai čia pirmą kartą paragauja kariškos duonos, todėl ant instruktorių pečių gula didelė atsakomybė išūgdyti Lietuvai patriotiškus jaunuolius

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip vedlė naktiniame žygyje? 

Dalyvauju stovykloje, nes noriu, kad bent kažkiek prisiliestumėt prie kario duonos ir galbūt ateityje pasirinktumėte kario kelią.

Didžiausias pasiekimas karjeroje

Didžiausiu pasiekimu laikau baigtus Jaunesniųjų karininkų vadų mokymus, kurie pareikalavo daugiausiai valios – paskaitos vykdavo savaitgaliais, o stovyklos vasarą, kai kiti draugai tuo metu linksmindavo, man tekdavo gilintis į karo meno subtilybes.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Be veiklos kariuomenėje, užsiimu profesionaliu virvės traukimu. Šiais metais uždarų patalpų virvės traukime, moterų kategorijoje iškovojome pirmą vietą.

Mano svajonė

Turiu daug svajonių, bet didžiausia svajonė pakeliauti aplink pasaulį. Labiausiai norėčiau aplankyti tokias šalis kaip Graikija, Egiptas – tai šalys, turinčios seną istoriją J

Mėgstamiausi filmai

Mėgstamiausi filmai yra kariniai, vienas iš jų – „Išlykęs gyvas“.

Mėgstamiausios knygos

Mėgstu skaityti karinės tematikos knygas. Labiausiai įsimintiniausia D. Pancerovo „Kiburgų Žemė“, kurioje aprašomi įvykiai Ukrainoje.

SAULIUS PAULIUS TRIPONIS

11225962_1075534769128175_757781805_n
Lietuvos Kariuomenės Karinių Oro pajėgų Oro gynybos bataliono narys

Stovyklos metu: vedlys naktiniame žygyje "Aš komandoje"

Apie mane

Tarnauju Lietuvos kariuomenėje jau ne pirmus metus. Esu patriotiškas ir manau, kad kiekvienas savo nuoširdžiu įdirbiu galime įgyvendinti svajones neišvykdami iš Tėvynės. Manau, kiekvienas turi patirti ir suprasti, kas yra atsakomybė, komandinis darbas ir patikimumas. Jokia teorija neišmokins žmogaus elgtis taip, kaip jis nėra pratęs. Tik realūs veiksmai priveda prie to, ką vadiname įgūdžiais ir vien šie pradeda veikti pakliuvus į diskomfortiškas sąlygas.

Gyvenimas tarsi laboratorija, kurioje atlieki tiek patikrintus ir saugius, tiek niekam nežinomus eksperimentus. Aš drįstu teigti, kad kiekvienas turi pamatyti save skirtingose situacijose ir ryžtingai ieškoti katalizatorių, kurie suteikia kasdienybei ne tik postūmį veikti, bet ir neįprastų spalvinių tonų. Savojo AŠ paveikslą nuolatos keičiame pritaikydami įvairią muziką ar šokio žingsnelį ir dažniausiai gražiausi deriniai būna atidėti į šalį vien dėl to, kad nežinome, kaip jais naudotis. Šiandien esu ten, kur laimėjau pergales prieš mūšį su savimi. Nevisi buvo laimėti, tačiau be šūvio – neapsieita. Visuomet domėjausi ir skatinu kitus prisidėti prie to, kas suteikia galimybę pajusti, kas yra pagrindas po kojom bei tai, kaip greitai jis gali kisti.

Didžiausias pasiekimas karjeroje

Kai išgirsti iš savo kolegos arba pavaldaus kario, jog šis yra pasiryžęs sekti paskui.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Užsispyrimas, privedęs prie to, kad per trumpą laiką gali pasiekti daugiau nei per visus metus (praeitais metais pagerinau asmeninį pusmaratonio laiką).

Mano svajonė

Tapti pokyčiu.

Mėgstamiausi filmai

Gyvenimo realijos priveda prie to, kad be fantastikos kaip be duonos. Žinoma patys pačiausi būna ir nestandartiniai filmai: „Absurdistan“, „Adams Abler“, „The Fall“, „Inception“, „Interstellar“, „Mr. Nobody“, „Mindscape“, „Cry wolf“, „7 pounds“, „Venus in fur“, „Exam“, „Elevator“ ir dar daugybė kitų.

Mėgstamiausios knygos

Bach „Iliuzijos“, S. Exupery „Mažasis princas“, L. Gounele „Dvieas visada keliauja incognito.

UGNĖ JUODYTĖ

Psichologė, koučingo specialistė, mentorė, lektorė, stovyklos organizatorė

Temos stovyklos metu: emocinis (EQ) intelektas

Apie mane

Nuo baigiamųjų klasių svarsčiau stoti į psichologijos studijas – smagu, kad tai ir pavyko padaryti.  Studijų metu derinau mokslus su darbu, tam, kad galėčiau tai, ką sužinau, išbandyti praktikoje. Magistro studijose labai „užkabino“ darbas su grupėmis, pradėjau aktyviai tyrinėti organizacijose esančių grupių dinamiką, efektyvumą, žmogaus jauseną skirtingais grupės vystymosi etapais. Dirbant su žmonėmis labai greitai supratau, kad studijų metu įgytų žinių neužtenka ir tai, kad psichologas turi mokytis visą gyvenimą. Vienas iš mokymosi būdų – patyrimas ir išvadų darymasis po to. Taip gali suprasti, kodėl pasielgi taip, kaip pasielgi, kaip reaguoji į aplinkinius, kiek prisiimi atsakomybės už savo veiksmus ir t.t.

Labai puiki patirtis buvo savanorystė. Dar studijuodama pusantrų metų savanoriavau organizacijoje „Kitas variantas“, vesdavau pamokas moksleiviams apie laiko valdymą, tikslų kėlimą, karjeros planavimą, komandinį darbą ir pan., Tai davė geros patirties darbui su ilgalaikėmis grupėmis, naujų žinių. Visiems rekomenduoju dalį laiko studijų metu skirti pasirinktai savanorystei.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip organizatorė , vadovė ir lektorė?

Bendraudama su žmonėmis, konsultacijų metu girdžiu, kad dažnas nėra patenkintas savo karjera ir nė neįsivaizduoja, ką keisti, kaip tai daryti arba išvis nedrįsta pagalvoti apie pokyčius. Taip nutinka, kai gerai nesuprasdami savo poreikių, stiprybių, norų, svajonių renkamės karjerą. Žinoma, tai būna žmogaus mokymosi kelias: priimi sprendimą, pamatai, kad netinkamas – tada keiti. Bet galima sutaupyti laiko dar mokykloje sąmoningai mokantis girdėti bei pažinti save. Ir pradėti karjerą aiškiau suvokiant savo tikrus norus ir galimybes. Stovyklos erdvė tam ir skirta. Tikiu, kad eidami tokiu keliu jauni žmonės jausis laimingesni.

Mano pasiekimai karjeroje

Tai žinios, kompetencijos, kurias esu įgijusi. Visos jos susiję su bendravimu, mokymo (si) procesu, metodais, kuriuos esu įvaldžiusi.

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Šalia esantys nuostabūs žmonės :) Suvokimas, kad didžiausią įtaką savo gyvenimui darau aš pati. Nuostabus vyras šalia. Įgytos kompetencijos, patirtys. Ir tikėjimas, kad didžiausi pasiekimai dar laukia ateityje :)

Mano svajonė

Matyti laimingus žmones aplinkui.

Mėgstamiausi filmai

Neliečiamieji / Intouchables (2011), Babelis / Babel (2006), Sėkmė avansu / Pay It Forward (2000), Valgyk, melskis, mylėk / Eat Pray Love (2010).

Mėgstamiausios knygos

Irvin D. Yalom „Gydymas Šopenhaueriu“, John Irving „Pasaulis pagal Garpą“, Clarissa Pinkola Estes „Bėgančios su vilkais“, Antoine de Saint-Exupery „Mažasis princas“.

ALGIMANTĖ GRICIŪTĖ

Komunikacijos ir marketingo specialistė, mokymų organizatorė, stovyklos organizatorė

Temos stovyklos metu: ateities profesijų tendencijos ir svajonių vakaras: gyvenimo žemėlapis pagal „Lo Šu“ kvadratą

Apie mane

Pastaruosius kelis metus gyvenu tikėdama stebuklais, kurie atsirado nuo tada, kai pradėjau eiti savo širdies keliu aplinkiniams ir man netinkančioms situacijoms pasakiusi “Ne!” Tie stebuklai – tai mano gyvenime atsiradę nuostabūs nauji žmonės, naujos veiklos, atrasti mano talentai komunikacijos, marketingo, mokymų organizavimo ir vedimo srityje bei patirtys, išbandomos praktikos, kurios mano gyvenimą iki šiol keičia iš esmės. Tai padeda man į išorę atskleisti vis daugiau tikrosios Algimantės ir būti ištikima sau.  Nuo tada, kai su kolegomis įkūriau mokymų įmonę “myTurn”, supratau, kaip stipriai mane žavi žmonių pokyčiai, prie kurių prisidedu. Tada nelieka jokių abejonių dėl savo veiklos prasmingumo ir perspektyvos.

Giliai širdyje esu romantikė, mėgstanti ramybę ir tylą, kurią maloniai gali sudrumsti upelio čiurlenimas miško apsupty, nauja kelionė arba tiesiog daug mylimos muzika.  Man geriausia meditacija – mano mėgstama gyva muzika visu garsu, iki kol kūną nukrečia šiurpas. O visai neseniai mano atradimais tapo gyvenimą keičianti NIA muzikos ir judesio technikos treniruotė bei 5 Tibeto pratimai, dėl kurių noriai keliuosi pusvalandį anksčiau :) Na ir kol kas niekaip iš aplinkos neatsiginu “mergaitiška” epiteto. Šiandien, būdama moterimi, pagaliau laikau tai stiprybe ir galimybe jaustis vėjavėjiškai jaunai!

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje kaip organizatorė, vadovė ir lektorė?

Nes gaunamos emocijos ir prasmė suteikiama jaunimui stovyklos metu yra neįkainojamos! Jaučiuosi ypatingai, žinodama, kad galiu prisidėti prie jaunimo tobulėjimo ir didesnio sąmoningumo kuriantis savo kelią. Pati esu išgyvenusi netinkamai pasirinkto kelio padarinius, todėl jaučiuosi galinti pasidalinti patirtimi ir nuoširdžiai noriu, kad kuo daugiau žmonių gyventų pagal savo vidinius norus, o ne primestus aplinkos. Tada ir gyvenimas šviečia visai kitomis spalvomis!

Didžiausias pasiekimas karjeroje

Išėjimas iš darbo banke ir didelę vertę žmonėms kuriančios mokymų įmonės „myTurn“ įkūrimas.

Svajonės
Parašyti knygą ir sukurti laimingą šeimą.

Didžiausias gyvenimo pasiekimas
Gyvenimo nuostatų pasikeitimas ir vidinis palengvėjimas 2011 metų vasarą, gyvenant JAV.

Mėgstamiausi filmai 
“Seven Pounds” (2008), “The Pursuit of Happiness” (2006), ”Wild”(2014), “Pretty woman” (1999), “Eat, pray, love” (2010), serialai „Grand Hotel“ ir „Velvet“.

Mėgstamiausios knygos
A. Zalatorienės knygos, ypač „Susidraugaukim“, L. Blekaitytė “Sielos aritmetika”, S. Nolen-Hoeksema „Moterų galios“, L. N. Spielman „Gyvenimo planas“, Elif Shafal “Keturiasdešimt meilės taisyklių”, Dale Carnegie “Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms”, Clarissa Pinkola Estes “Bėgančios su vilkais”, Rhonda Byrne “Mintys kasdienai”, Brian Tracy “Įpročiai, verti milijono”, na ir daugybę kartų perskaitytos knygos vaikystėje Louisa May Alcot “Mažosios moterys” bei Eleanor H. Porter “Poliana”. :)

SIMONAS JAKUBAUSKAS

Koučeris, viešojo kalbėjimo treneris,"Confident Voices Vilnius" prezidentas, verslininkas, stovyklos organizatorius

Temos stovyklos metu: verslo kūrimas ir viešasis kalbėjimas

Apie mane

Nuo pat kokios 10-os klasės žinojau: būsiu garsus teisininkas. Spręsiu didžiausias bylas, kalbėsiu prieš žiuri teisme (aišku, tuo metu, kad tokio dalyko kaip žiuri Lietuvos teisinėje sistemoje net nėra niekas nepasakė…), mane rodys per TV. 12-oje klasėje, kai atėjo laikas rinktis, kažkodėl, stodamas į teisę Anglijoj, kartu parašiau ir paraišką į psichologiją Vilniaus Universitete… Aišku, puoselėtą svajonę būti garsiu advokatu reikėjo tęsti – psichologiją padėjau į lentyną ir išvažiavau svetur.

Po penkių metų teisinės karjeros (jeigu galima ją taip pavadinti), suprantu, kad ten stojau dėl paviršutiniškų priežasčių: socialinis statusas, gerbiama karjera, pinigai, ego, kostiumai, verslai ir t.t.

Taip atsitiko, kad 12-oje klasėje į lentyną padėta psichologija niekur nedingo – visada domėjausi žmogumi, jo procesais, saviugda, o viešasis kalbėjimas, vienokia ar kitokia forma, neapleido mano gyvenimo tiek studijų, tiek jau po to – darbo metais. Darbuojuosi dabar tiek individualiai, tiek grupėse su žmonėm, kurie nori viešojo kalbėjimo (ir ne tik jo, aišku, nes viešasis kalbėjimas – apie daug daug dalykų…) Jaučiu daug prasmės tame, ką darau. Ir ne dėl socialinio statuso ar daug pinigų. Dėl galimybės padėti žmonėms. Dėl matymo, kaip jie keičiasi. Dėl to, kad kiekvienas žmogus turi, ką pasakyti viešai.

Noriu, kad ir tu stovykloje priartėtum prie savo esminę prasmę turinčios veiklos.

Kodėl dalyvauju Karjeros stovykloje, kaip lektorius, vadovas ir organizatorius? 

Matau labai daug prasmės – tikrai būčiau norėjęs tokių metų sudalyvauti stovykloje. Organizuojame projektą jau antrus metus ir mačiau, kiek daug ir kaip imliai vaikai savinasi tai, ką turime pateikti. Mačiau, kiek daug motyvacijos ir noro DARYTI atsiranda po stovyklos. Mačiau, kiek daug artimų pažinčių atsiranda tarp stovyklos dalyvių, kurios, neabejoju, bus naudingos ne tik profesiniam, bet ir asmeniniame gyenime. Mačiau, kiek skirtingos patirties iš skirtingų Lietuvos vietų atsiveža vaikai ir kaip noriai jomis dalinasi – buvau nustebęs, kiek daug apie verslą, karjerą ir viešąjį kalbėjimą tokio jauni žmonės žino.

Mano pasiekimai karjeroje

Didžiausias pasiekimas – laisvė. Daryti tuos projektus, kuriuos noriu daryti, dirbti tada, kada noriu dirbti, su tais žmonėmis, su kuriais noriu dirbti :)

Didžiausi pasiekimai gyvenime

Suvokimas, kad gyvenime mokytis galima iš visko: santykių, klaidų, pokalbio, būsenų, įpročių, gamtos, oro ir, ypač, vyresnių mentorių :)

Mano svajonė

Keliauti aplink pasaulį ir skaityti pranešimus, mokyti žmonės, teikti daug daug daug vertės pasauliui.

Mėgstamiausi filmai

„Lord of the Rings“ ir „The Hobbit“ trilogijos, „The Knight“, „Instinct“, „The Butterfly Effect“.

Mėgstamiausios knygos

Nyčė „Štai taip Zaratustra kalbėjo”, E. Tolle „Šios akimirkos jėga”, S. Jobs’o biografija.

Prenumeruok naujienlaiškį