STOVYKLAVIETĖ

„Duok penkis!“ Mums pasisekė, kad gyvensime (ne)realioje kaimo turizmo sodyboje. Žinai, kodėl?

Nes šioje sodyboje smagių dalykų galėsi nuveikti DAUG arba LABAI DAUG!

 

„Akmeninė užeiga“ – tai žalios gamtos apsuptyje , prie pat Trakų, šalia nuošalaus ežerėlio įsikūrusi erdvi sodyba, puikiai pritaikyta ramiam privačiam poilsiui ir, žinoma, darbui stovykloje.

4 ha ploto pievoje su slėniu, kalva  ir ežerėliu, įrengta akmeninė 1000kv.m.  vila iš 2 triaukščių pastatų, sujungtų didele kiemo terasa bei akmenų arka, taip, kaip geriausiai atsiskleidžia užutrakio gamtos teikiami privalumai, poilsio komfortas, jaukumas  ir estetika.

Daugiausiai laiko paskaitų ir užsiėmimų metu praleisime sodybos lauko teritorijoje, kad nuolat įkvėptum aplinkinių miškų siunčiamo gryno oro ir gaudytum saulės spindulius Vitaminui D pasigaminti. Kartais dirbsime  250 kvadratinių metrų seminarams pritaikytoje salėje.

Taip pat galėsi:

7 HAIšbraidyti, ištyrinėti ir savo oda/kailiu pajusti didžiulę (ir dar daugiau už sodybos ribų…) teritoriją – užuodi laisvę?

 

DusasUodus, erkes ir zombius atbaidyti padės įprastos higienos laikymasis: įrengti higieniški tualetai, dušai, prausyklos.

 

piragasNosį kutens ir mintimis nukels pas mamytę skaniausi patiekalai, ruošiami 3 kartus dienoje, sodybos virtuvėje! O kad nepraalktum, visada turėsime sveikų užkandžių!

Zaidimu ikonaDemonstruoti sportinius sugebėjimus 3-ose sporto (futbolo, tinklinio ir krepšinio) aikštelėse (geriau vienu metu rinktis vieną aikštelę ).

Intelektualas ikonaVaidinti „suaugusį intelektualą“ padės erdvi konferencijų salė. Galėsi maudytis šlovės spinduliuose ir pasim:-atuoti „žvaigždės“ marškinėlius.:

Ponas vandeniSavo kūną karštomis dienomis vėsinti ir mirkyti ežere (rodyti pavojingus triukus vandenyje drausime, bet taškyti(s) galėsi į valias!) su stovyklos vadovų priežiūra.

Wifi SpotAr tau ką nors sako šitas keistas raidžių ir skaičių darinys WI-FI? Jei taip, tai to gėrio turėsime apsčiai. Nors juo naudotis tiesiog neturėsi laiko!

Stovyklos metu turėsi savo poilsio vietą jaukiuose kambariuose su dušinėmis ir veikiančiu WI-FI. O prieš perkant bilietą, turi galimybę nuspręsti, kokiame kambaryje norėsi gyventi: 3 vietų, 8 vietų ar 12 vietų kambaryje.

Norėtum turėti Aladino lempą, kad šioje sodyboje atsidurtum dabar? Deja, ir aš jos neturiu… Teks palaukti stovyklos pradžios. O iki to laiko pasirūpink, kad sodybos žemėlapio koordinatės atsidurtų tavo tėvų navigacijos sistemose! GPS koordinatės: 54.672416, 24.900831

Adresas: Sodyba „Akmeninė užeiga“, Bražuolės km., 21100 Trakų rajonas.

Informacija apie stovyklavietę: akmenineuzeiga.lt

Prenumeruok naujienlaiškį